17.04.2016.

Jooksmisega on nii, et kui ma olen kõik aeg arvanud, et olen oma džällendžiga kenasti graafikus, siis tegelikult see nii pole. Ma olen arvestanud nädalast distantsi 52 nädalase arvestusega. Paraku ma julgen sügavalt kahelda, et november ja detsember fantastilisi jooksutingimusi pakuvad. Seega tegin nüüd arvutuse selliselt, et oktoobri lõpuks peab eesmärk täis joostud olema. Tegelikult see nädala lõikes midagi katastroofilist ei tähendagi. Mingi kilomeeter tuli vist ainult lisaks ja hetkel on ainult veidi graafikust maas.

Kuna sellel nädalal tuli jooksukordi kokku lausa kolm ning joostes kuulan ma taustaks Spotify Discover Weekly pleilisti, siis viskas see mul lõpuks üle. Seal on see nädal mingid nõmedad remake versioonid lugudest, mis mulle isegi originaalina ei meeldi. Spotify mulle loomulikult järjest neid ette söötiski. Vahetasin siis pleilistis mingi jooksuteemalise vastu välja, aga nende tempokate lugude järgi ei oska ma ju joosta. Lõpuks ma ei viitsinud enam mingit paremat varianti ka valima hakata ja kannatasin ära, kuigi viimane lõpp kiskus mingiks hädiseks spurdiks. Aga oma jõuetust olekust olen vist ikka lõpuks lahti saanud ja enam pole sellist tunnet, et kohe kraavi kukuks.

Aga muidu ehitasime nädalavahetusel mingi kolme tunniga rõdu valmis ja sisustasime selle mööbliga ja panin lillepoti lauale. Ideaalne oleks muidugi olnud, et rõdukastid ja taimed oleks saanud ka ostetud, aga kuna ma pole seda Laagris toimunud liikluskorraldust siiani läbi suutnud hammustada, siis sõitsin veits valesti ja tagasipöördekoht oli nagu mingi hästi kaugel ja mõtlesin, et ah suva. Tegelen asjaga siis, kui juba suvelillede aeg on, sest praegu, olegem ausad, on ikka suht külm balkoonil lebada, kui päikest ei paista ja vihma sajab, eks.

Ahjaa, seda ma polegi veel öelnud, et ma tõstsin tööl mööbli ümber. Päike hakkas eriti häirivalt poolele ekraanile paistama ja mõtlesin, et nii pole jätkusuutlik. Mind veits häirib muidugi see, et radika torud on ees ja ma ei saa lauda täiesti vastu aknalauda lükata. No ma ei tea, võib-olla ma millagi mööbeldan kogu kraami tagasi. No ja siis ma hakkasin veel koristama ka. Sest mingit mõttetut laga oli jälle tekkinud ja kuna reede oli selline päev, kus ma ennast eriti hästi hommikul käima ei suutnud tõmmata, siis oli koristamine ainus lahendus. Okei, päeva lõpuks oli juba täitsa hea olla, kuid suvel kavatsen ma veel ühe eriti jõhkra koristamise ette võtta. Oot, need kaks asja nüüd tegelikult pole enam omavahel seotud. Suvine koristus on vajalik selleks, et ruumi on juurde vaja.

2 thoughts on “17.04.2016.

  1. Spotify’l on ju see Running rakendus, mis su tempot jälgib ja vastavalt sellele muusika valib? Ma küll ise seda pole kasutanud, eelmine aasta korra proovisin, aga mulle ei meeldinud. Aga sellega ei tohiks tekkida seda varianti, et liiga kiire on.

    1. Jep, tean, et on. Aga see on Spotify Premiumi funktsioon. Ma kasutan mingit ülivana poole odavamat 3.49€ Spotify Unlimited varianti, kus seda võimalust pole. Rohkem nagu ka maksma ei taha hakata 😀 Aga võib-olla ma mõtlen millalgi ümber 😀

Comments are closed.