25/300.

Selleks korraks on vastlad siis läbi. Minu lõpptulemuseks sai 13 kuklit. Kuigi kui ma peaks näiteks homme kuskilt poest -50% soodustusega parim enne kuupäeva ületanud kukleid leidma, siis ma ilmselt keelduda ei suudaks. Aga 13 pole miski kole arv. Ma isegi ei hakanud sellepärast stressama, et sellele aastal kukleid nii tagasihoidlikus koguses söödud sai.

Kuklite tasakaalustamiseks leidsin täna aga sellise laheda ettevõtmise nagu FitMotivation. Seal on kohe-kohe algamas 30 päeva tšällendž, mille jooksul pannakse rõhku lihastreeningule. Sobib mulle väga hästi, sest olgem ausad, jõutreeninguga pole ma kohe kuidagi joonele saanud. Regasin ennast FitMotivationile ära ning ootan algust. Muidugi ei seisa ma jalad rüppes ja jooksen Endomondo selle aasta 300 kilomeetri eesmärki jupphaaval väiksemaks. Minu senise saavutuse kohta ütles Vats, et see on põhimõtteliselt sama, kui tahan Riiga minna ja olen juba jõudnud Kernu Grilli juurde. Praeguseks hetkeks olen muidugi kuue kilomeetri jagu veel edasi liikunud ja kokku on saanud 25 kilomeetrit. Mingeid pidevaid arvutusi ma ei tee ja kilomeetreid kogun vaikselt. Suht frustreeriv oleks, kui ma iga jooksmata päeva või nädala järel kokku rehkendaks, palju ma iga järgneva päeva kohta kompensastsiooniks jooksma peaks.

Aga homme on juba reede. See nädal on ikka ülikiiresti möödunud. Muidugi olen viimased kaks päeva jälle teistmoodi tegevustega seotud olnud. Eile käisin loomaaias. Täna tegin taaskord asendusi. Mitmekülgne. Kohe-kohe hakkab striim ja saab näha, mis tuuled seal täna puhumas on ning kas tasub hiliste öötundide (või varajaste hommikutundideni) seda jälgima jääda.