Aeg kanda lühikesi pükse.

Olgu kohe mainitud, et ma jõin eile kolm kohvi. Viimase neist nii umbes 21 ajal õhtul ning uinumist see ei seganud. Mingeid ärevushäireid ma samuti ei pidanud kogema. Võib-olla seisneb nipp ikkagi selles, et miski 4-5 tundi peab kohvitarbimistel vahet olema?

Ja olgu nüüd mainitud, et käisin täna lühikeste pükstega jooksmas. Ma ei tea, kust mul need ebanormaalsed ideed tekivad, sest enamus inimesi käib endiselt veel talveriietega. Aga no jooksmine on ju hoopis midagi muud, eks. Siis ma liigutan ja mul on soe ja säärtel üldiselt külm pole. Ja nüüd tuleb paljaste säärtega jooksmise parim osa – mingi hetk hakkas rahet tibutama. Selles mõttes tibutama, et seda tuli vähe. Kahju, et lund ei sadanud. Külm nagu väga ei hakanud, aga jooksu lõppedes seisma jäädes tõmbas jalad kohe kangeks.

legs

Ja olgu mainitud ka see, et mul on gränd plän hakata balkoonil magama. Ljoož loomulikult apruuvis selle idee koheselt. Vats on siin veidi skeptiline ja arvab, et heal juhul ma kannatan seal ühe öö kuidagimoodi ära, et näidata, et õues magasin. Aga selle väljas magamisega pean ilmselt veits veel ootama. Ma arvan, et otse maapinnal oleks ilmselt soojem, sest siis ei käi õhk külje alt läbi. Rõdulaudade ja katuse vahel on tühjus, siis kardan, et praegu võib külm hakata. No loomulikult plaanin ma panna ikka mati külje alla ja korralikku magamiskotti kasutada, aga vara on veel ikkagi. Kasvõi juba sellepärast, et mingi rahe-lörtsisegus ma küll keset ööd ärgata ei soovi.

Ahjaa, kui juba mainimiseks läks ja jooksustki juttu oli, siis neljapäeval osalesin jüriöö jooksul. Oi jummel. See vaevalt poolekilomeetrine ring oli ikka sigaraske. Eriti, kui mingid ligi 15 aastat nooremad inimesed konkurentideks on. Selle 500 meetri peal ei saa nagu midagi reservi ka hoida. A la, et alguses võtan rahulikult ja lõpus annan maksimumi. Need lühikesed maad pole ikka minu jaoks. Aga sellest hoolimata oli tore.