Esimene Redis 2016.

KümnekasKäisin täna jooksmise asemel kõndimas. Märkasin, et varasemalt on kõndimise järgselt tehtud jooksud olnud hoopis parema pulsiga, seega peaks selline ettevõtmine tulema igati kasuks. Seda enam, et madala pulsiga jooksmiseks niikuinii õiget tempot ma valida ei oska. Tegin täna kümneka. Ega ma alguses mingit kindlat kilomeetrite arvu endale eesmärgiks ei seadnud. Läks lihtsalt nii, et viiekas sai täis, seitse sai täis, kaheksa ja poole peal hakkasin koduni jõudma ning siis otsustasin veel ühe väikse haagi ka sisse tõmmata, mis aitaski kümneni jõuda.

Kõndimine pole tegelikult minu arvates visuaalsel vaatlusel mingi sport, sest see näeb välja nagu … nagu kõndimine, eks. Jalgrattaga trenni eesmärgil mulle ka nagu sõita ei meeldi. Tahaks ikka nagu joosta. Ja samas tahaks progressi ka. Et nagu kiiremini ja kaugemale. Ma veel mõtlen sellele.

Kui ma nädalavahetusel arvasin, et rediseid saab alles nädala pärast, siis tegelikult võtsin esimesed nublud täna üles ja viilutasin singileivale. Päris mõnus oli. Rohelist sibulat ja salatilehte saab ka juba mõnda aega peenralt toidulauale lisaks korjata.

redis-2016