Hea pühapäev.

lambad

Käisin täna kiirel osturingil Tallinnas. Kutsusin õe seltsiks kaasa. Mingit niisama sihitult ringivaatamist polnud. Plaan oli konkreetne ja sain vajalikud asjad kiiresti kätte. Lõpetuseks käisime Prismas, mille sushibaarist valisime kumbki endale karbitäie meelepärast. Oeh, see sushivärk on ikka hull. Mina läksin oma karbitäiega Empsi juurde, et üheskoos lõunat süüa. Sushi jätkuks olid juba pannkoogid ootel. Mõnus. Lobisesime mõnda aega niisama ja siis tulin hõumi ära.

Võtsin lõpuks end kokku ja istutasin küüslaugud maha. Hommikul enne linnaminekut tühjendasin terve suvi balkooni kaunistanud lillepotid ära ja panin garaaži hoiule. Mõtlesin, et võiks rõdukasti näiteks kanarbikud istutada, aga hakkasin kahtlema ja heitsin mõtte peast. Kuni selle hetkeni, kui nägin, et Empsil olid need rõdukastidesse istutatud. Tal on muidugi see hea, et kastid on trepi kohal oleva katuse all, aga mul jääks lageda taeva alla. Samas oleks lahe küll, kui ka praegu balkoonil veits värvi ja elu oleks. Ilmselt projekti järgmiseks nädalavahetuseks.

Imestan, et olen viimasel ajal nii edukalt suutnud oma tööasjad töövälisel ajal kõrvale jätta. Võin küll kodus olles pilgu saabunud kirjadele visata, aga reaalselt tegelen nendega alles tööle jõudes. Isegi need asjad, mille tegemine võtaks 1-2 minutit, olen jätnud tööajaks. Mul ei ole vaja kogu nädala asju ühe päevaga ära teha ja midagi ei juhtu, kui ma peale tööaega ei rabele. Mõnikord ei vaata ma hommikuti isegi arvutisse ning alles tööle jõudes uurin, mis öösel postkasti saabunud on. Ja kõik see 1-2 minutit nõudva pudi-padi tegemine hommikul tööl esimese asjana on päris hea algus tööpäevale. Et kohe hommikul saab midagi tehtud.

Aga ma nüüd vist hakkan macOS Sierrat installima.