Homme on teisipäev.

snow2017
Õues on peaaegu nagu päriselt kevad. Peaaegu nagu päriselt sellepärast, et see on veidi kahtlane, et viimasest lörtsisajust on möödas juba üle 24 tunni. Kuskil peab mingi konks olema. Igal juhul on täna tegus päev olnud. Võrreldes näiteks üleeilsega, kui ma lihtsalt terve päeva voodis lebasin, sest väljas oli rõve ilm ja mul oli uni ja voodis teki sees oli lihtsalt sellel hetkel kõige parem olla. Aga täna! Täna sai kogu peenramaa kaevatud ja kõik autod pestud. Ja jooksmas käisin. Nojah. Niimoodi loetledes tundub see suht nagu mitte midagi. Enivei, point on pigem selles, et õues sai mõnusalt tšillida ja päikesepaistet nautida ilma, et iga kahe minuti tagant rahet krae vahele kallaks. Ja oleks tore, kui ma homme ära ei unustaks, et on teisipäev ja mul on kohustused, mida esmaspäeviti pole. Ja taimemajandusest! Tomatitaimi on nüüdseks kahe toa vahet nii palju ümber paigutatud ja jagatud, et mul on sordid segamini. Ega muidugi sellest nüüd midagi katastroofilist pole, aga mind häirib veidi. Sest noh, mul peavad kõik asjad ju pikkuse ja tähestiku järgi rivis olema.

Teemavahetus. Ja mida ma pean nägema Feissbuukis! House of Cardsi uus hooaeg algab. Miks Eestis ei näidata uusi osasid? Ingliskeelsena on see seriaal minu jaoks paraku liiga raske jälgida. Eriti, kui arvestada, kuidas mulle multitaskingut meeldib harrastada. Tavaline värk, et striim ja HV foorum või Feissbuuk või Twitter korraga jälgimist tahavad. Või siis tööolukorra näitena 2-3 mahukat muutmiselolevat dokumenti + Spotify + YouTube + meil. Ja ma saan reaalselt asjad tehtud. Okei, multitasking tegelikult ei suurenda produktiivsust. Pikas perspektiivis. Aga point on see, et ma ei ole kõige selle eelnevalt loetletu kõrvalt võimeline vaatama House of Cardsi inglise keeles isegi siis mitte, kui juures oleks ingliskeelsed subtiitrid. Kiun-kiun-kiun.

Enivei. Et ma siis ei unustaks, et homme on teisipäev mitte esmaspäev. Vähemalt see tuli aegsasti meelde, et tööpäevadeks äratus uuesti sisse lülitada.