Jälle mängudest. Ja veidi spordist.

2q

Sain tänase päeva esimestel minutitel tellitud Metal Gear Solid V Phantom Paini. Olin kannatlik ja suutsin kaks kuud oodata, et hind alla läheks. Huvitaval kombel on tegu mänguga, mida järelturul kõikidele konsoolidele väga saada polegi (ja kui ka on, siis hind jääb ikka uuega samale tasemele). Seega igati hea diili sain. Vahepeal mõtlesin lausa, et äkki peaks ikka PlayStationi ka alles jätma, et oleks mitu varianti, millele mänge vaadata. Nüüd see muidugi enam võimalik pole, sest tegelikult müüsin pleikari paar päeva tagasi maha. Ehk siis uue konsooli raha on tagasi teenitud.

Vaatasin öösel veel pika nimekirja muid mänge läbi, mida tahaks ka millalgi mängida, aga ostma veel ei kiirusta. Seda enam, kui eile Far Cryd tehes avastasin mängu dashboardilt, et olen seda mänginud vaid viis tundi. Okei, eilsega tuli mänguaega paar tundi juurde, aga pikk tee on veel minna. Praeguseks on umbes 10% läbi mängitud.

Eile tegin veits sporti. Osalesin korvpallimängus. Lausa võistluse moodi mäng oli. Mul tuli selle pärast ikka hull närv sisse poole päeva pealt. Umbes samasugune ärevus, kui 5.-6. klassis korvpallivõistlustel käies. Ma ei ole kunagi mingi hea mängija, aga natuke ikka asja jagan. Vastase lauas olin küllaltki aktiivne, oma korvi alla kaitsesse eriti ei jõudnud. Päris mitu korda saatsin palli ikka korvi ka, kuigi üldine tabavusprotsent oli niru. Aga kuulen siin veel tänagi, kuidas eile olla olnud lahe mäng ja pealtvaatajad said toreda elamuse. Enesetunne on täna veidi raske. Kasutasin eile ju üle pika aja aktiivselt lihaseid, mis muidu pidevalt stand-by olekus on.