Kohvitopside väljanäitus.

Tööl on jõhkralt palav. Aknad on lahti. Uksed on lahti. Puhur töötab, kuid kasu ei tundu sellest olevat. Lisaks sellele on kogu WiFi-võrk täna maas ja ma ei tea, millal see korda saab. Homme? Ülehomme? Uuel nädalal? Esimese kohvi sain kätte alles pärastlõunal. Mitte, et ma sõltlane oleks või midagi. Saan ka ilma hakkama, aga kohviga on kuidagi mõnusam. Kuigi kohvitopsikollektsiooni põhjal võiks mingi diagnoosi juba panna küll.

topsid

Mul on alati nii, et kui autoga tööl käin, siis päeval hoone parklapoolses küljes liikudes ja juhuslikult aknast Iko-Braianit nähes tekib hetkeks hämming, et miks mu auto siin on. Täna oli veel parem olukord. Tulin hommikul tööle oma autoga, aga läksin kohe varsti tööasju ajama ning võtsin selleks ülemuse auto. Tagasi jõudes oli mul eriti suur segadushetk, sest ma ei saanud aru, kuidas mu auto saab parklas olla, kui ma sellega ise praegu sõidan. Selline aju segadusse ajamine on päris lõbus.

Aga nüüd ma mõtlen, et kas peaks õhtul mingit moodi liikumist harrastama või mitte. Et prooviks ikka seda rattasõitu äkki.