Kraadi võrra rikkam.

Ma pole oma trennitegemisega mingit rütmi suutnud saavutada. Kõik on kuidagi kaootiline. Suvalistel päevadel käin jooksmas ning jõuharjutused on täiesti kõrvale jäänud. See tähendab seda, et mingit arvestatavat edasiminekut põlvevalu kadumisel toimunud pole. Ikka endine värk. Mõnikord valutab, mõnikord ei valuta. Mõnikord valutab ainult hetkeks ja saan rahulikult edasi joosta. Küll aga olen vaadanud terve hunniku videoid jooksutehnikast, erinevatest jõuharjutustest ja sellest, kas IT-bandi rullida või mitte. Nüüd peaks aga midagi lõpuks praktiliselt ise ka ette võtma. Kuna erinevaid harjutusi ja kavasid on internet täis, siis tuleb ikka üks plaan valmis teha. Et oleks organiseeritum ja läbimõeldum. Ja kuna nüüd on käes ka kauaoodatud puhkus, siis ei saa kurta ka ajapuuduse üle. Või kooliasju ettekäändeks tuua, sest kooliga saigi eile täiesti ühele poole. Sain kätte oma järjekordse magistridiplomi ning nüüd võiks küll mõned aastad veidi vabamalt võtta. Hommikul panin juba uue õppeaasta tunniplaanis olevad ained oma kalendrisse kirja (noh, need ained siis, mida ma sügissemestril ise õpetan) ja seegi tundub päris korralik väljakutse olevat.
collage_20150618162847909Igal juhul eilne aktus oli lihtne ja kena. Sammusime saali, mõned sõnavõtud, muusikaline vahepala, diplomite jagamine ja oligi kõik. Edasi juba õnnitlemine, mis läks mul samuti kiiresti, sest pool meie perekonna traditsioonilisest delgatsioonist oli hoopis teises maakonnas parimate gümnaasiumilõpetajate vastuvõtul 🙂 Ühispilt ja siis mõni pilt veel eraldi, et oleks jälle! kõneainet teemal, kuidas ma kleiti sagedamini kanda võiks. Õiges kohas tuleb lihtsalt osata olla, ma ütlen. Igal juhul mingit suurt tähistamist eile polnud, sest täna oli veel üks aktus ning viimane on esmaspäeval ja siis on selleks korraks meie kamba koolilõpuralli ühel pool ja tähistame kõik koos.

Kuid tulles tagasi nüüd trenniteemade juurde, siis lähen teen õues väikse sulgpalli ja seejärel võtan ette planeerimistöö ja panen kokku mingi kava, kuidas edasised jooksud ja jõuharjutused kombineerida.