Linnud ja mängud.

ecoffeeOotan, et linnud toidumaja külastama hakkaks. Viis kilo sihvkasid ootab söömist, aga sööjaid pole. Enne meeldis neile küll akna vahelt makrofleksi nokkimas käia ja rõduservas keksida, aga nüüd, kui päriselt toidulaud nende auks kaetud on, valitseb vaikus. Kuidas ma peaks siis lindutest Instagrami jaoks pilte saama, kui nad sööma ei tule? Ah!?

Mängude nimekiri, mis mängimist ootab, on veninud päris pikaks. Ja loomulikult, kui kuskilt mingi hea diil tuleb, siis peab ju gamelibraryt ikka kasvatama. Peaks võtma Far Cry 4 ikkagi selle nädala plaani maksimaalselt läbi mängida. Põhimissioon sai mul tegelikult juba ootamatult tehtud, aga mõned outpostid koos ülesannetega ja radio towerid vajavad endiselt vallutamist.

Minu biolagunev bambuskiududest kohvitops saab pidevalt tähelepanu. Jep, ma ikkagi ostsin selle raamatupoest ära kuna sain kaupluse äpiga viieka soodukat. Päris hea topsik on. Silikoonist kaas on ka lõpuks oma silikoonise maitse kaotanud ja nüüd saab kenasti kohvi nautida. Kahe nädala jooksul olen tänu sellele ökotopsile jätnud kasutamata vähemalt viis ühekordseks kasutamiseks mõeldud papptopsi (üritasin tegelikult ka neid korduvkasutada).