Loomulikult on mul seda tassi vaja nüüd, kohe ja praegu!

Saan pidulikult teatada, et House of Cards (noh, olgem ikka kohe algusest peale ausad – Frank Underwoodi) teemalise tassi saaga on nüüdseks lahenduse saanud. Eile pärastlõunal võtsin selle asja käsile. Kerge vaevaga õnnestus leida täpselt õige pilt, mida tassile soovin ning väikeste kohendustega tuunisin selle sobivaks. Võtsin Google’st enam-vähem esimese otsingutulemuse, mis lubas tassi ise disainida. Sattusin lehele Netikink.eu. Pärast põhjalikku veendumist, et pilt saab ikka õigele poole tassi, esitasin tellimuse. Kell 17:28 saabus teade, et minu tellimus on valmis ja edastatud kullerile. Nagu tegelikult? Juba? Nagu mingi kahe tunniga? Reedel? Pidulik. Hommikul veidi peale kella 9 saabus SMS teatega, et minu pakk ootab SmartPosti automaadis. Nagu tegelikult? Maailmakõigepärisemalt? See tundus nii anböliivabl, et tekkis kahtlus, et äkki aeti mu tellimus sassi ja saadeti hoopis mingi suvaline kassipildiga tass. Mitte et kassipildiga tassil midagi viga oleks, eks, aga mul on ikkagi Frank Underwoodi vaja, onju.

Peagi oli mul pakk käes ning kannatamatult pusisin autos istudes pakendi ümbert teipi lahti. Sest mul oli ju vaja teada ja näha ja kohe ja praegu. Ja siis! Pakis ei olnudki … põnevus-põnevus … kassipildiga tassi. Sest ei pidanudki olema (endiselt pole mul midagi kassipildiga tassi vastu). Tass nägi välja täpselt selline nagu pidi ja ma ette olin kujutanud. Pööfekt-pööfekt. Mõtlesin tellides, et sellest saab mulle töö juurde kohvitass, aga millest ma siis nädalavahetustel hommikukohvi naudin? Seega jah, nüüd saan koos Frankiga kohvitada.

Seda peab aga mainima, et netikink.eu jättis ikka ülihea mulje sellise kiire tegutsemisega. Kui mina näiteks oleks tassidele pildi trükkija, poleks ma küll reede pärastlõunal mingi Frank Underwoodi tassi pärast rabelema hakanud, et mingi obsessed fänn juba laupäeval sellest kohvi juua saaks. See võttis aega vähem kui 24 tundi! Okei, ilmselgelt olen ma praegu tohutus eufoorias ja peaks aeglaselt kümneni lugema ja hingama. Ahjaa, ma oleks ju unustanud juba. Et ikka silmad saaks end kuningana tunda.
11939620_1499132827065857_3663615_n