Märts 41.

endomondo-03-2016
Endomondo saatis märtsikuu kokkuvõtte. 41,8 kilomeetrit jooksmist. Ma ei tea, päris hea vist. Laupäeval avasin vaevaliselt aprillikuu skoori. Vaevaliselt sellepärast, et mul läks meelest, kuidas doonoriks käimisel on teatavad tagajärjed. Nagu näiteks langenud hemoglobiinitase, mille tõttu on hapniku transport kehas raskendatud.

Aiatoimetused pressivad vägisi peale. Mingi aeg tagasi meenus mulle, et mul on ju tulbipeenar. No sellel ajal oli ta veel lume all, aga nüüdseks on juba lilleotsad mullast väljas. Õunapuid lõikan juba viimased kolm nädalat. Lõikamisele on kulunud tegelikult vast mingi kuus tundi, aga ühe päevaga ei jõua ja siis iga päev ka ei lõika ning nii see venibki. Praeguseks on jäänud vaid üks väike puu ja suurematel veel mingid silmariivavad kohad üle käia. Pooled tomatitaimedest on juba pikeeritud, osa ootab veel nädalavahetust. Ja siis puude ladumine. Okei, sellesse pole mina tegelikult eriti panustanud.

Ahjaa, minu seljakotipakkimissaaga jätkuks veel nii palju, et lõppes see ju nii, et pakkisin kraami Vatsi seljakotti ümber, mis oli üllatavalt palju mahukam. Ehk siis mul on mingi kääbusseljakott, kuhu ma siiani kõik tarviliku alati olen suutnud ära vägistada. Kuid sellega on nüüd kõik, sest ostsin endale samasuguse suurema bäägi. Maksis 14€! Ja kui ostmisest juba juttu tuli, siis ostsin ka DC tennised. Minu esimesed DC-d. Minu kauaaegne unistus! Nagu kauaoodatud Five Seasonsi jope, millel aasta alguses ostsin. Nüüd oleks mul veel vaja neid miljon eurot maksvaid Sangari triiksärke. Kuigi olgem ausad, naiste särgivalik võiks neil veidi suurem olla.