Milleks aasta lõpus kokkuvõtet kirjutada?

striim

Vaatan siin aastalõpu maratonstriimi ja mõtlen, et kas peaks mingit kokkuvõtet kirjutama? Pigem mitte, sest miks ma muidu (eba)regulaarselt blogin, Instagrami ja Facebooki pilte lisan? Aasta lõpp tundub küll ikka päris veniv. Jah, saab hommikuti magada nii kaua, kui und jagub ja ei pea tööle minema. Samas on see niisama puhkamine ka suht igav.

Võiks arvata, et olen kõik päevad konsoolipuldile valu andnud, kuid paraku mitte. The Divisionit olen mõne tunni kaupa klõpsinud küll, aga mingit erilist progressi pole olnud ja pean vist selle mänguga pausi tegema vahelduseks. Aga üldiselt on nii, et kui mõtlen, et võiks mängida, kui olulised toimetused tehtud saan, siis on selleks ajaks tekkinud juba uued asjad, mis tegemist vajavad. Samas on tore toimetada ja koristada ja elamist korda seada.

Jõulud möödusid vaikselt. Mingit jõhkrat söömist polnud. Kui aus olla, siis polnud ka erilist jõulutunnet, sest see kadus koos sügisese lumega. Samas maiustusevarud on nüüd pikaks ajaks olemas, eriti kui arvestada seda, et isegi pärast jõule sain veel kuu alguses olnud sünnipäeva puhul üllatusi.

Noh, ja olgu veel mainitud, et vahepeal olen veidi raamatuid lugenud, kuigi alati võiks rohkem lugeda. Seda enam, et igasugustele e-raamatute on tänapäeval pea piiramatu ligipääs.