Millise raha eest võiks saada kaks talvejopet?

Käisime täna linnas veits ostlemas ja viimaseid remondiasju toomas. Sattusin eelnevalt lugema, kuidas Helemai Tondi outletidest hullult palju asju hullult odava hinnaga sai. Mõned asjad olen ma sealt aastate jooksul isegi ostnud, aga ei saa öelda, et just ülisoodsalt. Enivei, kuna niikuinii oli linna minek, siis mõtlesime, et käime korra läbi. Kuigi ekstra spordiriideid pole ma kunagi ostnud ning olen üldiselt tavaliste riietega läbi ajanud, siis Nike’ist sain täna jooksmiseks 10€ eest ilusa kollase särgi. Ma kevadel kirjutasin veidi sellest, mida ma arvan hingematva hinnaga firmakate ostmisest eesmärgiga need läbi higistada, aga nüüd on mul siis lausa kaks spetsiaalset trennisärki.

Reebokis vaatasin erinevaid asju ja jõudsin järjega jope juurde, mille hinnaks märgitud 21.90€ ning see hind omakorda veel maha tõmmatud. Proovisin selga ja sobis väga hästi. Paras soojal talvel või varakevadel kanda. Kassas selgus, et selle tegelikuks hinnaks on 10.95€. Ma pidin peaaegu naerma hakkama. Päriselt saab sellise rahaga talvejope!? Reebokis uurisin veel jooksujalatseid, aga ühedki neist ei sobinud. Ei tekkinud jalgadel seda õiget tunnet ja otseselt mul praegu jooksujalatseid veel vaja pole ka.

Adidases vaatasin riideid ja jäid jällegi silma joped. Alles vaid suurused S ja M. Mõõtsin pilguga M suurust ja otsustasin, et proovin selga. Sees oli sellel selline nailonvooder, mis T-särgi ja paljaste käsivarte peale proovides ei jätnud kõige paremat tunnet. Otsisin siis müügisolevate riiete seast ühe pikkade varrukate pluusi ja proovisin jopet koos sellega. Palju parem! Võrreldes Reebokist ostetud jopega oli selle hind muidugi üüratu – lausa 17.90€. Hahahahaa! Veel praegugi mõtlen, et ma nagu päriselt ostsin vähem kui 30 euro eest endale kaks talvekõlbulikku jopet?

Seekord olid tõesti outletis päris odavad hinnad, kuid peamiselt siiski naiste kaupadele. Vatsil õnnestus Reebokist saada 4€ eest särk, aga muud midagi röögatult soodsat ja ilusat silma ei jäänud. Naistele oli särke ja lühikesi pükse odava hinnaga (4-8€), aga kuna need naiste ultralühikesed trennipüksid pole mulle kunagi meeldinud, siis ma endale neid lihtsalt ostmise pärast ka ostma ei hakanud. Nüüd hakkan kõledaid sügisilmasid ootama.