Nädal möödas.

Küll need nädalavahetused ikka lendavad. Täna õnnestus lõpuks ikka aias ka veidi toimetada. Rohisin porgandid ja herned ära. Pidin tõdema, et need herned, mis poest ostsin, olid ikka väga nirud. Ainult miskid hädised viis neist olid kasvama läinud. Samas Empsi käest saadud herned kasvavad väga ilusti. Seega külvasin sinna ebaõnnestunud peenraosale uued herned asemele. Rediseid hakkab varsti saama. Ehk isegi järgmisel nädalavahetusel. Tomatid sidusin juba üles. Tegelikult vajasid tuge vaid mõned üksikud taimed, aga sidusin siis kõik ära. Ühe lillepeenra servad kaevasin sirgeks. Muru hakkas liiga peale pressima ning raske oli vahet teha, kus on peenar ja millist osa niita on tarvis. Noh ja siis pesin autot ja päevitasin balkoonil.

Tulbid.

Ma ei tea, kuidas ma varem selle peale pole tulnud, et aiatöid tehes võiks muusikat kuulata. Praktiseerisin muusika saatel toimetamist tegelikult juba mõned nädalad tagasi muru niites, aga ikka kipub meelest minema. Täna herneste vahel kükitades panin Spotify käima ja päris tšill oli. Kaalun lausa Spotify Premiumi soetamist, kui peaks neilt oma saadetud päringu vastuseks hea diili saama.

Tundmatu külaline kasvuhoones.
Tundmatu külaline kasvuhoones.

Viskasin täna Endomondosse pilgu ja nägin, et viimati käisin jooksmas alles kolmapäeval. See on see, et aeg nii kiiresti läheb ja muud toimetused peale suruvad. Igal juhul tegin täna jälle ühe tagasihoidliku kuueka. Üle poole minu selle aasta väljakutsest on juba joostud. Ja tossud kuluvad täiega.

Ahjaa, Caser.ee-lt sain ka ikkagi raha tagasi.

2 thoughts on “Nädal möödas.

Comments are closed.