Nädalavahetus on hea.

Jõudsin lõpuks nii kaugele, et lugesin läbi oma blogrolli viimase paari-kolme päeva postitused. Nädala sees pole kõigepealt lihtsalt aega olnud ning aja tekkides on puudu jäänud viitsimisest ja huvist. Eelmisel aastal kadus ka see lugemismotivatsioon sügisel ära ja blogrolli kuivatasin kokku. Keskendun hetkel rohkem tööle ning see mõjutab ka vaba aja kulgemist.

Aga tänane hommik oli mõnus. Pesin pesu, koristasin toad ära ja tegime koos Vatsiga süüa. Kuna lõuna paiku hakkas sadama, siis sai süümepiinadeta linna shoppama minna ning tagasi koju jõudes konsoolile hääled sisse lükata. Ja nii see muru niitmine teadmata kaugusesse edasi saigi lükatud. Mulle tegelikult meeldib muru niita, aga kuna hommikud pole enam nii soojad, siis püsib kaste kaua maas ja niitmine oleks suht tühja – paari päeva pärast oleks maha sõidetud rohi jälle turritamas.

Enivei. Linnas käies külastasin üle mitme-mitme aasta taas Coffee Ini, kust ostsin kuupakkumise. Vahukooremütsiga karamellisiirupi ja pähklitega latte nägi parem välja kui maitses. Kui nüüd aus olla, siis tegelikult see ei maitsenudki mulle eriti. Jook oli leige, vahukoor taimne ning kohvi maitset võis vaid aimata. Aga nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda. Coffee In pole lihtsalt minu teema esiteks juba hindade poolest ning tänane andis kinnitust, et ka maitse poolest mitte.

Kuna mul on praegu konsooliperiood, siis otsin ja uurin, kust saada hea diiliga Far Cry 4. Ja kas võtta see digitaalsena või ikkagi füüsilisel kujul, et hiljem järelturul maha müüa. Samas digitaalsena kõvakettalt jookses mäng ilmselt mõne grammi võrra nobedamalt. Ja võib-olla osta esimesena hoopiski Metal Gear Solid V Phantom Pain? Mõlemad mängud on väga mahukad ja ühest jätkuks mul vist kogu sügiseks. MGS oleks aga selles mõttes lahedam, et selle mängu AI on väidetavalt ülihea. Näiteks, kui teha kõiki missioone hiilides, siis lõpuks head shotid ei toimi, sest vastastele ilmuvad pähe kiivrid. Ehk siis tuleb pidevalt oma taktikat muuta. Et ma siis ei teagi nüüd. Pean veits striime ja game-play videoid vaatama, et lõplik otsus teha. Muidugi on mul praegu veel Beyond Good & Evilit päris mitme tunni jagu jäänud mängida. Ja siis veel Alan Wake ka, kuigi see pole nii põnev. Aga läbi võiks ikka mängida, kui mäng juba olemas on.