Need ülelastud trennid.

kolmas
Mõnikord kohe vägisi läheb nii, et planeeritud trenn jääb ära. Noh, olen aus – planeeritud trenn saab lihtsalt üle lastud. Näiteks pidin täna jooksma minema, aga ei läinud. Selliseid ära jäänud trenne (vahet pole, mis asjaolude tõttu) saab aga väga lihtsate vahenditega veidike kompenseerida. Näiteks sõitsin paar kilomeetrit jalgrattaga, proovisin järgi täna soetatud hüppenööri ning juba varasemalt suveks varutud sulgpallikomplekti.

Hüppenööri tahtsin juba eelmisel suvel, kuid siis ei jäänud neid kuskil mõistliku hinna eest silma. Täna aga leidsin Magaziinist 2.60€ maksva hüpitsa. Nöör on parajalt raske ning otsad pehme kattega, mis teevad käeshoidmise eriti mõnusaks. Hüppasin erinevas tempos koos väikeste pausidega (pausid tekkisid loomulikult nööri otsa koperdamistest) umbes kümme minutit. Pulss sellega eriti kõrgeks ei läinud, kuid hingeldama võttis küll.

Sulgpallikomplekt sai samuti sisse õnnistatud. Selveri 2.99€ pakkumine tundus nii sigahea, mis lõpuks päädis sellega, et kujunes hoopis sigahalvaks. Ilmselt olid need reketid mõldud pigem lastele, sest peale mõnda kiiremat ja äkilisemat lööki reketi vars lihtsalt paindus kõveraks. See kõlab nii uskumatult ja pööraselt ning võimalikuna ainult Venemaal, kuid tõepoolest nii juhtus. Koonerdamine pole kokkuhoid ja nüüd on plaan vähe kobedamad reketid muretseda. Tegu ikkagi ju päris vahva ajaviitega, mis hoiab keha mõnusas pekipõletustsoonis.

Tänane vedelikukogus on veel lõpuni tarbimata. Vahelduseks kahel päeval menüüs olnud kurgiveele katsetasin täna vett kirssidega. Eile õhtul panin külmutatud kirsid vette, et ööga maitset annaks. Värv oli küll ilus, kuid maitse poolest küllaltki lahja. Kirsside naturaalsest magususest ei piisanud. Juua kõlbas, kuid teist šeikeritäit vett ma enam samadele marjadele peale ei kallanud ning läksin üle puhtale veele.