Oktoobri lõpp juba paistab.

Fable Anniversary on läbi mängitud. Viimast korda seda mängima hakates arvasin, et mul ongi juba lõpubossiga võitlus, kuid siis selgus, et mingid missioonid on veel vaja teha ja seejärel oli alles final battle. Eelviimasest võitlusest viimaseni oli mäng suhteliselt igav. Kuidagi liiga palju jooksutamist ja lahmimist ning lugu oli lahjapoolne. Igal juhul mäng sai läbi tehtud ja üldine kogemus oli kokkuvõttes täitsa okei. Far Cry 4 on ka juba mõned tunnid mänguaega saanud. Võiks öelda, et kohati päris raske mäng. Või siis mina olen koba. See teine variant on täiesti võimalik, sest mingit korralikku tulistamis- ja hiilimismängu pole ma juba päris kaua aega mänginud. Aga jah. Pean harjutama.

Jooksmisega on kehv lugu. Kui ma praegused suuremat tähelepanu nõudvad asjad korda saan, siis võtan jooksmise uuesti käsile. Või õigemini jalule, eks. Muide septembri tulemuseks oli ainult mingi 32 kilomeetrit. Ja oktoober on juba poole peal. Okei, täna veel ei ole, aga homme juba suht on.

Mis siis veel? Eelmisel pühapäeval tegime väikse väljasõidu. Käisime Keila-Joal ja külastasime Paldiskit. Polnud kummaski kohas lausa paar aastat käinud ja täitsa huvitav oli üle pika aja. Näiteks Paldiskis ootas meeldiv üllatus – Pakri tuletorn on avatud külastajatele. Kuna pühapäeval oli väga ilus ilm, siis tasus torni tippu sammuda küll. Avanev vaade oli kaunis.

z

z-1

2q

z-2

2q-1

9k

z-3

9k-1