Probleem telefonitarvikuid müüva Caser.ee veebipoega.

Veidi rohkem kui kuu aega tagasi otsisin oma telefonile sobivat ümbrist. Kuna minu jaoks polnud sellel hetkel oluline, kas tegu on telefonitootja originaalümbrisega või mingi odava alternatiiviga, siis läksin seda teed, et valisin sobiva välja caser.ee veebilehelt. Ma olin varasemalt kuulnud, et neil on esinenud tarneprobleeme ja tellimused viibivad. Samas teadsin, et neil on pidevalt käimas igasugused sooduspakkumised ja allahindlused ning viskasin siis pakutavale pilgu peale. Vaatasin, et miski seitsme euro eest võiks ju kesta tellida küll ja vormistasin ostu. Tarneajaks oli märgitud kuni 14 päeva ja kuna mul nii maailmakõigenüüdkohevägakiire polnud, siis ei lasknud end sellest häirida.

Mõned päevad pärast tellimuse esitamist sain geenius.ee-st lugeda, kuidas caser.ee sipleb maksuvõlgades ja tellimusi ei täideta. Seda artiklit oli juba jõutud ka täiendada caser.ee esindaja kommentaariga. Nojah, ilus ja viisakas selgitus. Äkki ikka pole see probleem nii tõsine ning nad tõesti püüavad oma äri uuesti käima saada. Oma tellimuse pärast ma muret ei tundnud, pigem sain kinnitust, et iga klient on nende jaoks oluline ja kui lubatud tarneaja jooksul tellimus kohale ei jõua, siis võetakse minuga ühendust ja pakutakse välja mingi lahendus.

caser.ee-petab
Caser.ee lehelt ostu sooritades saadetakse arvega kaasa selline ilus tekst.

17. aprillil sai tellimuse eest tasumisest 14 päeva täis. H*i keegi mulle mingit lahendust tuli pakkuma. Kirjutasin ise ja palusin ostu tühistada. Kuna neilt mingit automaatset vastust selle kohta, et kiri on kätte saadud, ei tule, siis kirjutasin kolm päeva hiljem uuesti, et kas minu kiri on üldse kohale jõudnud. Okei, tegelikult seadusest tulenevalt peavad nad mulle vastama alles 15 päeva jooksul. Paar päeva hiljem sain siiski vastuse, et minu tellimus on tühistatud, tagasimakse sooritatakse viivitamatult ja raha laekumine ei võta kauem kui 14 päeva. Tore, lõpuks sellega korras!

Hahahahaha! Oli ta jee. Mul tuli alles hiljuti meelde, et pole nagu tulnud teavitust panka laekunud summa kohta. Vaatasin siis konto üle ja Caseri tagasimakse puudub. Kirjutasin neile uuesti. Mõne päeva möödudes tuli vastus, et nad vabandavad ja kohe uurivad, milles on probleem ja hiljemalt selle nädala jooksul laekub raha minu arvelduskontole. Ma julgen selles sügavalt kahelda, sest homme on pühapäev.

Eks ma muidugi olin ise ka rumal, et sellisest kohast tellimisega endale vabatahtlikult jama kaela tõmbasin. Põhimõtteliselt müüb firma kaupa, mida neil pole. Lause nende kodulehel, mis väidab, et neil on üle 55000 toote, millest ligi 10000 on kohe laos olemas, ütlebki ju tegelikult täpselt seda sama. Eeldaks, et kui ettevõttel on probleemid tellimuste täitmisega, siis äkki müükski algatuseks neid 10000 toodet, mis päriselt olemas on? Kuid kui leidub minusuguseid rumalaid, kes annavad neile pidevalt intressivaba laenu, on ka see päris hea rahateenimise võimalus. Julgen arvata, et selliseid väikseid tühistatud tellimusi on teisigi ning nii mitmedki on unustanud, et sealt raha tagasi peaks laekuma, sest summa on küllaltki väike.

Eks lollidelt tulebki raha ära võtta [nagu ma juba varemgi öelnud olen]. Loodan aga, et teised nii rumalad pole nagu mina ja Caser veebipoest suure kaarega eemale hoiavad!

One thought on “Probleem telefonitarvikuid müüva Caser.ee veebipoega.

Comments are closed.