Selle nädala eesmärgid.

breakfast

Käisin tegin täna oktoobrikuu teise jooksu. Kuigi otsustasin juba eile, et tänasest hakkab jälle jooksmine pihta ning kogu tänase päeva arvestasin sellega, siis õhtu saabudes ma enam nii entusiastlik polnud. Pigem mõtlesin, kuidas mõnusalt diivanil lebada ja mängida. Panin muidugi ikka trenniriided selga ja läksin välja. Jooksin kuueka. Pulss oli üllatavalt madal ja jooks tegelikult päris mõnus. Ja noh. Pärast seda sain süümekateta mängida.

Et nüüd mingi järjepidevus saavutada, siis seadsin käesolevaks nädalaks mõned eesmärgid. Kui ühe nädalaga saan hakkama, siis vaatan juba edasi. Aga nüüd siis eesmärkidest.

  1. Joon nii tööl kui kodus vähemalt liitri vett. Koduse normi saan iga päev täis, aga tööl pean rohkem vett tarbima. Siiani on nii olnud, et hommikuti on see mul meeles, aga päeva jooksul ununeb.
  2. Käin jooksmas kolmel korral nädalas. Hea enesetunde tagamiseks on see täiesti piisav.
  3. Ma ei pea sööma kõiki koogitükke ja komme, mida mulle pakutakse. Ma ei hakka endale midagi keelama, aga valikuid proovin rohkem teadvustada. Maiustada ikka võib, sest aeg-ajalt just see suudabki aju tegusana hoida ning annab boosti.

Ehk siis need on esimesed sammud uuesti aktiivsema eluviisi poole. Nädala lõpus viskan pilgu tagasi ja vaatan, kuidas läks.