Kes oleks osanud arvata, et piimavahustaja sellist hinda maksab!

Kuidas küll nädalavahetus nii kiiresti mööda lendab! Kui ma poleks juba poole kaheksa paiku ärganud, siis vist küll nii tegus päev poleks tulnud. Hommikul korrastasin veidi elamist ja juba enne üheksat panin kraami kokku, et drooniga välja minna. Seekord võtsin ka päikeseprillid kaasa, millest oli tõesti väga palju kasu. Aga paljaste kätega puldi käsitsemine on ikka päris hull (nagu ma juba reedelgi kirjutasin). Veetsin veidi üle poole tunni taevas ringe tehes. Drooni aku vahetamise ajal soojendasin käsi ja vestlesin parklas ühe meesterahvaga, kes tundis huvi selle vastu, mida ja miks ma filmin ning uuris minu drooni speki kohta.

Täpselt selleks hetkeks, kui ma oma tehnika kokku korjasin, jõudis kätte aeg veidi sotsiaaltööd teha ning peagi lõunast saabuvatele peredele kodud ette valmistada. Kõõlusime kambakesi redelitega puude najal ja paigaldasime ühepereelamuid pisisulelistele. Päike paistis kogu selle aja nii mõnusalt ja soojalt.

Edasi tõttasin koju, vahetasin riided, võtsin shopingukaaslased peale ja suundusime pealinna. Muude asjade ostlemise kõrvalt õnnestus ka SportsDirectis tiir teha lootuses leida endale sõrmeotsteta kindad. Esmalt jäid silma vaid talve- ja jõusaalikindad. Olin juba valmis loobuma, kui jooksuriiete juures märkasin väheke õhemaid, kuid kirjade järgi nutiseadmega ühilduvaid kindaid. OMFGSTFU! Täpselt seda mul oligi vaja! Proovisin siis S/M suurust kätte. Ei olnud päris õige tunne. Aga ega paljaste kätega drooni lennutada pole ka just väga õige tunne. Sain sammu kassade poole astuda, kui märkasin lasteriiete juures täpselt samasuguseid kindaid XS suuruses. OMFGNCISFBI! Ütleks, et totaalne jackpot!

Lisaks skoorisin Tigerist piimavahustaja. Jeebus küll. Ma ei teadnudki, et selliseid asju 3 euro eest saab. Hiinast pidavat saama täpselt samasuguseid lausa 70 sendi eest ja need pidavat väga hästi töötama, teadis mul õde rääkida. Olevat ta endale sealt samasuguse tellinud. Mul polnud aega ootama jääda, millal konteiner siiapoole teele saadetakse ja võtsin kolmeka eest selle vidina ära. Ja ossa kus alles vahustab! No tõesti! Koju jõudes vahustasin kohvikoore nii ära, et kohv tõstis koheva vahu tassist välja ja kogu kohvimasin oli vahtu täis (see tüvekorduste uputus tundub väga kunstipärane ja ma ignoreerin seda).

Õhtul ma enam õue ei jõudnudki, kuigi oleks tahtnud veel enne pimedat jalutama minna. Tegelesin koduste toimetustega aka pesu pesemise, ahju kütmise ja koristamisega. Vaatasin üle hommikul mälukaardile püütud kraami ja möllasin selle töötlemisega. Pea poole üheksani õhtul lükkasin edasi homseks lubatud võileivatordi tegemist. Pärast võtsin aga YouTube’i ette ja vaatasin oma tellitud vloggereid. YouTube’i vaatamise tõttu on mu jälgitavad tavablogid viimasel ajal veidi unarusse jäänud. Samas hoiab Feedly nad kenasti alles ning kui mul peaks näiteks pühapäeva varahommikul suur himu ja tahtmine neid lugema hakata, on selleks võimalus täiesti olemas.

Jälgi Facebookis või telli uudisvoog: